RL73H3AR68FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RL73H3AR68FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL73H3AR68FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.68 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RL73H3AR68FTDF.pdf2.RL73H3AR68FTDF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL73H3AR68FTDF
Številka dela RL73H3AR68FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.68 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 527336 pcs Podatkovni list 1.RL73H3AR68FTDF.pdf2.RL73H3AR68FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 680 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 9-1622824-4
A138640TR
RL73H3AR68FTDF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 680 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film