RL73V1HR39FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RL73V1HR39FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL73V1HR39FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.39 OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: RL73V1HR39FTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL73V1HR39FTDF
Številka dela RL73V1HR39FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.39 OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 809771 pcs Podatkovni list RL73V1HR39FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 390 mOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 3-1879458-9
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 390 mOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film