RLP73K2AR51FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73K2AR51FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLP73K2AR51FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.51 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: 1.RLP73K2AR51FTDF.pdf2.RLP73K2AR51FTDF.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLP73K2AR51FTDF
Številka dela RLP73K2AR51FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.51 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1499774 pcs Podatkovni list 1.RLP73K2AR51FTDF.pdf2.RLP73K2AR51FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 510 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 2-2176053-5
A109613TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 510 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film