RLP73M1ER062FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73M1ER062FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLP73M1ER062FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.062 OHM 1% 1/8W 0402
Podatkovni listi: 1.RLP73M1ER062FTDF.pdf2.RLP73M1ER062FTDF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLP73M1ER062FTDF
Številka dela RLP73M1ER062FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.062 OHM 1% 1/8W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1044567 pcs Podatkovni list 1.RLP73M1ER062FTDF.pdf2.RLP73M1ER062FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 62 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 2176049-3
A109527TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.017" (0.43mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 62 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film