RLP73M1JR082FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73M1JR082FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLP73M1JR082FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.082 OHM 1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.RLP73M1JR082FTDF.pdf2.RLP73M1JR082FTDF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLP73M1JR082FTDF
Številka dela RLP73M1JR082FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.082 OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1109001 pcs Podatkovni list 1.RLP73M1JR082FTDF.pdf2.RLP73M1JR082FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 82 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 2176051-6
A109562TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 82 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film