RLP73M2BR043FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73M2BR043FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLP73M2BR043FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.043 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.RLP73M2BR043FTDF.pdf2.RLP73M2BR043FTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLP73M2BR043FTDF
Številka dela RLP73M2BR043FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.043 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 436729 pcs Podatkovni list 1.RLP73M2BR043FTDF.pdf2.RLP73M2BR043FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 43 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1-2176055-6
A109636TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 43 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film