RLP73N3AR062FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73N3AR062FTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLP73N3AR062FTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.062 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.RLP73N3AR062FTDF.pdf2.RLP73N3AR062FTDF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLP73N3AR062FTDF
Številka dela RLP73N3AR062FTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.062 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316255 pcs Podatkovni list 1.RLP73N3AR062FTDF.pdf2.RLP73N3AR062FTDF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija RL73, CGS Odpornost 62 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 2-2176057-0
A109689TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 62 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film