RN73C1E1K47BTG
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RN73C1E1K47BTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN73C1E1K47BTG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 1.47KOHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.RN73C1E1K47BTG.pdf2.RN73C1E1K47BTG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN73C1E1K47BTG
Številka dela RN73C1E1K47BTG Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 1.47KOHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69362 pcs Podatkovni list 1.RN73C1E1K47BTG.pdf2.RN73C1E1K47BTG.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RN73, Holsworthy Odpornost 1.47 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Bulk
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 2-1879129-5
2-1879129-5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.47 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Sestava Thin Film