RN73C1J82K5BTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RN73C1J82K5BTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN73C1J82K5BTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 82.5KOHM 0.1% 1/16W 0603
Podatkovni listi: 1.RN73C1J82K5BTDF.pdf2.RN73C1J82K5BTDF.pdf3.RN73C1J82K5BTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN73C1J82K5BTDF
Številka dela RN73C1J82K5BTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 82.5KOHM 0.1% 1/16W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RN73, Holsworthy Odpornost 82.5 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 9-1879134-0
9-1879134-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 82.5 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sestava Thin Film