RN73C2A1K27LTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RN73C2A1K27LTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN73C2A1K27LTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 1.27K OHM 1/10W 0805
Podatkovni listi: RN73C2A1K27LTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN73C2A1K27LTDF
Številka dela RN73C2A1K27LTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 1.27K OHM 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47187 pcs Podatkovni list RN73C2A1K27LTDF.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RN73, Holsworthy Odpornost 1.27 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 1-1676228-2
1-1676228-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.27 kOhms ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sestava Thin Film