RN73C2A1K65BTG
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RN73C2A1K65BTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN73C2A1K65BTG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 1.65KOHM 0.1% 1/10W 0805
Podatkovni listi: 1.RN73C2A1K65BTG.pdf2.RN73C2A1K65BTG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN73C2A1K65BTG
Številka dela RN73C2A1K65BTG Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 1.65KOHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85985 pcs Podatkovni list 1.RN73C2A1K65BTG.pdf2.RN73C2A1K65BTG.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RN73, Holsworthy Odpornost 1.65 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Strip
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 1676239-1
1676239-1-ND
A105833
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.65 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sestava Thin Film