RN73C2B2K49BTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RN73C2B2K49BTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN73C2B2K49BTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/8W 1206
Podatkovni listi: 1.RN73C2B2K49BTDF.pdf2.RN73C2B2K49BTDF.pdf3.RN73C2B2K49BTDF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RN73C2B2K49BTDF
Številka dela RN73C2B2K49BTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/8W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RN73, Holsworthy Odpornost 2.49 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1-1614707-9
1-1614707-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.49 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Sestava Thin Film