ROX1SF3K9
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX1SF3K9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX1SF3K9
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 3.9K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX1SF3K9.pdf2.ROX1SF3K9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX1SF3K9
Številka dela ROX1SF3K9 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 3.9K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5980 pcs Podatkovni list 1.ROX1SF3K9.pdf2.ROX1SF3K9.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 3.9 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1-1625883-7
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.9 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film