ROX1SF5K6
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX1SF5K6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX1SF5K6
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 5.6K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX1SF5K6.pdf2.ROX1SF5K6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX1SF5K6
Številka dela ROX1SF5K6 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 5.6K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4081 pcs Podatkovni list 1.ROX1SF5K6.pdf2.ROX1SF5K6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 5.6 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 4-1625883-4
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.6 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film