ROX1SJR47
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX1SJR47 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX1SJR47
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.47 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX1SJR47.pdf2.ROX1SJR47.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX1SJR47
Številka dela ROX1SJR47 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.47 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1880271 pcs Podatkovni list 1.ROX1SJR47.pdf2.ROX1SJR47.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 470 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1625885-8
1625885-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 470 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film