ROX2SJ1R5
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SJ1R5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX2SJ1R5
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 1.50 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX2SJ1R5.pdf2.ROX2SJ1R5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX2SJ1R5
Številka dela ROX2SJ1R5 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 1.50 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1934432 pcs Podatkovni list 1.ROX2SJ1R5.pdf2.ROX2SJ1R5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 7-1625890-5
7-1625890-5-ND
A131511TB
ROX2SJ1R5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.5 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film