ROX2SJ560K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SJ560K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX2SJ560K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 560K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX2SJ560K.pdf2.ROX2SJ560K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX2SJ560K
Številka dela ROX2SJ560K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 560K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1816119 pcs Podatkovni list 1.ROX2SJ560K.pdf2.ROX2SJ560K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 560 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 8-1625890-2
8-1625890-2-ND
A131535TB
ROX2SJ560K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 560 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film