ROX3SJ15K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX3SJ15K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX3SJ15K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 15.0K OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ROX3SJ15K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX3SJ15K
Številka dela ROX3SJ15K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 15.0K OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1480463 pcs Podatkovni list ROX3SJ15K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)