ROX5SJ22R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX5SJ22R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX5SJ22R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 22.0 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX5SJ22R.pdf2.ROX5SJ22R.pdf3.ROX5SJ22R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX5SJ22R
Številka dela ROX5SJ22R Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 22.0 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 272617 pcs Podatkovni list 1.ROX5SJ22R.pdf2.ROX5SJ22R.pdf3.ROX5SJ22R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.984" L (8.00mm x 25.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 22 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1625893-4
1625893-4-ND
A138099TB
ROX5SJ22R-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 22 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film