ROX5SJ91K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX5SJ91K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX5SJ91K
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 91.0K OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.ROX5SJ91K.pdf2.ROX5SJ91K.pdf3.ROX5SJ91K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX5SJ91K
Številka dela ROX5SJ91K Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 91.0K OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151181 pcs Podatkovni list 1.ROX5SJ91K.pdf2.ROX5SJ91K.pdf3.ROX5SJ91K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.984" L (8.00mm x 25.00mm)
Serija ROX, Neohm Odpornost 91 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena A138105CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 91 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film