RP73D2A23K7BTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RP73D2A23K7BTDF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP73D2A23K7BTDF
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RP73D2A23K7BTDF.pdf2.RP73D2A23K7BTDF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP73D2A23K7BTDF
Številka dela RP73D2A23K7BTDF Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216773 pcs Podatkovni list 1.RP73D2A23K7BTDF.pdf2.RP73D2A23K7BTDF.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RP73, Holsworthy Odpornost 23.7 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 8-1879277-0
8-1879277-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 23.7 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sestava Thin Film