RP73D2B845KBTG
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RP73D2B845KBTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP73D2B845KBTG
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 845K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RP73D2B845KBTG.pdf2.RP73D2B845KBTG.pdf3.RP73D2B845KBTG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP73D2B845KBTG
Številka dela RP73D2B845KBTG Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 845K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RP73, Holsworthy Odpornost 845 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 2-1879267-8
2-1879267-8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 845 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Sestava Thin Film