RQ73C1E162RBTD
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RQ73C1E162RBTD
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 162 OHMS 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RQ73C1E162RBTD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RQ73C1E162RBTD
Številka dela RQ73C1E162RBTD Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 162 OHMS 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178849 pcs Podatkovni list RQ73C1E162RBTD.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RQ73 Odpornost 162 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena A140258CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 162 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film