RQ73C1J274RBTD
pregled izdelka
Številka dela: RQ73C1J274RBTD
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 274 OHMS 0.1% 0.15W 0603
Podatkovni listi: RQ73C1J274RBTD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RQ73C1J274RBTD
Številka dela RQ73C1J274RBTD Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 274 OHMS 0.1% 0.15W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 218093 pcs Podatkovni list RQ73C1J274RBTD.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RQ73 Odpornost 274 Ohms
Moč (Watts) 0.15W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena A140726CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 274 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film