RQ73C2A23K2BTD
pregled izdelka
Številka dela: RQ73C2A23K2BTD
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 23.2 KOHMS 0.1% 1/5W 0805
Podatkovni listi: RQ73C2A23K2BTD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RQ73C2A23K2BTD
Številka dela RQ73C2A23K2BTD Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 23.2 KOHMS 0.1% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226480 pcs Podatkovni list RQ73C2A23K2BTD.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RQ73 Odpornost 23.2 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 2-2176381-7
A139709TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 23.2 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film