RQ73C2B261RBTD
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RQ73C2B261RBTD
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 261 OHMS 0.1% 0.4W 1206
Podatkovni listi: RQ73C2B261RBTD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RQ73C2B261RBTD
Številka dela RQ73C2B261RBTD Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 261 OHMS 0.1% 0.4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179501 pcs Podatkovni list RQ73C2B261RBTD.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RQ73 Odpornost 261 Ohms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 3-2176389-8
A140063TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 261 Ohms ±0.1% 0.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film