RR02J47RTB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RR02J47RTB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR02J47RTB
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 47.0 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RR02J47RTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR02J47RTB
Številka dela RR02J47RTB Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 47.0 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 882121 pcs Podatkovni list RR02J47RTB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija RR, Neohm Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena A138334CT
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sestava Metal Film