RR02J680RTB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RR02J680RTB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR02J680RTB
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RR02J680RTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR02J680RTB
Številka dela RR02J680RTB Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 680 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2108663 pcs Podatkovni list RR02J680RTB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija RR, Neohm Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)