SBCH433RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SBCH433RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBCH433RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 33.0 OHM 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.SBCH433RJ.pdf2.SBCH433RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBCH433RJ
Številka dela SBCH433RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 33.0 OHM 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156301 pcs Podatkovni list 1.SBCH433RJ.pdf2.SBCH433RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm)
Serija SBC, CGS Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1623724-6
1623724-6-ND
A137290
SBCH433RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 33 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound