SBCLF433RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBCLF433RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 33.0 OHM 4W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.SBCLF433RJ.pdf2.SBCLF433RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBCLF433RJ
Številka dela SBCLF433RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 33.0 OHM 4W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79841 pcs Podatkovni list 1.SBCLF433RJ.pdf2.SBCLF433RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Serija SBC, CGS Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1676846-1
1676846-1-ND
A137328
SBCLF433RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety Stopnja napak -
natančen opis 33 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Fusible, Safety Wirewound Sestava Wirewound