SIL06M103G
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIL06M103G
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP
Podatkovni listi: 1.SIL06M103G.pdf2.SIL06M103G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIL06M103G
Številka dela SIL06M103G Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 562138 pcs Podatkovni list 1.SIL06M103G.pdf2.SIL06M103G.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.600" L x 0.098" W (15.24mm x 2.50mm)
Serija SIL, Citec Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 10k
Moč na element 200mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SIP Druga imena 1622802-4
1622802-4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 3
Število zatičev 6 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
natančen opis 10k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 6-SIP Vrsta tokokroga Isolated