SMF32K7JT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SMF32K7JT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMF32K7JT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 2.7K OHM 5% 3W 4122
Podatkovni listi: SMF32K7JT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMF32K7JT
Številka dela SMF32K7JT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 2.7K OHM 5% 3W 4122 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338334 pcs Podatkovni list SMF32K7JT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Serija SMF, CGS Odpornost 2.7 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4122 (10555 Metric), J-Lead Druga imena A131682DKR
delovna temperatura -80°C ~ 280°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.7 kOhms ±5% 3W Chip Resistor 4122 (10555 Metric), J-Lead Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film