SMF3560KJT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SMF3560KJT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMF3560KJT
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 560K OHM 5% 3W 4122
Podatkovni listi: SMF3560KJT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMF3560KJT
Številka dela SMF3560KJT Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 560K OHM 5% 3W 4122 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 430725 pcs Podatkovni list SMF3560KJT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Serija SMF, CGS Odpornost 560 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4122 (10555 Metric), J-Lead Druga imena 7-1879022-9
7-1879022-9-ND
A138686TR
SMF3560KJT-ND
delovna temperatura -80°C ~ 280°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 560 kOhms ±5% 3W Chip Resistor 4122 (10555 Metric), J-Lead Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film