SP110RET
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP110RET
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 3% 1.5W 2615
Podatkovni listi: 1.SP110RET.pdf2.SP110RET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP110RET
Številka dela SP110RET Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 10 OHM 3% 1.5W 2615 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26258 pcs Podatkovni list 1.SP110RET.pdf2.SP110RET.pdf
Toleranca ±3% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.255" L x 0.150" W (6.48mm x 3.81mm)
Serija SP, CGS Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2615 J-Lead Druga imena 1624273-1
1624273-1-ND
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.112" (2.84mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±3% 1.5W Chip Resistor 2615 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SP10A
SP10A
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 10MA 20V
Na zalogi: 5639 pcs
Prenesi: SP10A.pdf
RFQ
SP1105S-01UTG
SP1105S-01UTG
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 5V 9.2V 2DFN
Na zalogi: 723945 pcs
Prenesi: SP1105S-01UTG.pdf
RFQ
SP1112-01UTG
SP1112-01UTG
Opis: TVS DIODE 12V 26.5V 2DFN
Prenesi: SP1112-01UTG.pdf
SP10B
SP10B
Proizvajalci: C&K