SQBW3022RJFASTON
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SQBW3022RJFASTON Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQBW3022RJFASTON
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 22 OHM 5% 30W
Podatkovni listi: SQBW3022RJFASTON.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQBW3022RJFASTON
Številka dela SQBW3022RJFASTON Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 22 OHM 5% 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55479 pcs Podatkovni list SQBW3022RJFASTON.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.953" L x 0.748" W (75.00mm x 19.00mm) Serija SQ, CGS
Odpornost 22 Ohms Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Rectangular Case
Druga imena 1879009-9
A131161
SQBW3022RJFASTON-ND
delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 22 Ohms ±5% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound