TE1200B3R3J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE1200B3R3J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 1200W
Podatkovni listi: TE1200B3R3J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE1200B3R3J
Številka dela TE1200B3R3J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 1200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1301 pcs Podatkovni list TE1200B3R3J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm) Serija TE, CGS
Odpornost 3.3 Ohms Moč (Watts) 1200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena 1879454-7
1879454-7-ND
A137575
TE1200B3R3J-ND
delovna temperatura -25°C ~ 225°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 3.3 Ohms ±5% 1200W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound