TE200B820RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE200B820RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 820 OHM 5% 200W
Podatkovni listi: TE200B820RJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TE200B820RJ
Številka dela TE200B820RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 820 OHM 5% 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4076 pcs Podatkovni list TE200B820RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm) Serija TE, CGS
Odpornost 820 Ohms Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena 3-1879447-6
3-1879447-6-ND
A137739
TE200B820RJ-ND
delovna temperatura -25°C ~ 225°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 820 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound