TE2500B560RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TE2500B560RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE2500B560RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 560 OHM 5% 2500W
Podatkovni listi: TE2500B560RJ.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 891 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE2500B560RJ
Številka dela TE2500B560RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 560 OHM 5% 2500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 891 pcs Podatkovni list TE2500B560RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.362" Dia x 23.622" L (60.00mm x 600.00mm) Serija TE, CGS
Odpornost 560 Ohms Moč (Watts) 2500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena 3-1879457-4
3-1879457-4-ND
delovna temperatura -25°C ~ 225°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 560 Ohms ±5% 2500W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound