TE400B2R2J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE400B2R2J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 400W
Podatkovni listi: TE400B2R2J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE400B2R2J
Številka dela TE400B2R2J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2264 pcs Podatkovni list TE400B2R2J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.575" Dia x 11.102" L (40.00mm x 282.00mm) Serija TE, CGS
Odpornost 2.2 Ohms Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena 1879449-5
1879449-5-ND
A137816
TE400B2R2J-ND
delovna temperatura -25°C ~ 225°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 Ohms ±5% 400W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound