TE400B47RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE400B47RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 47 OHM 5% 400W
Podatkovni listi: TE400B47RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE400B47RJ
Številka dela TE400B47RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 47 OHM 5% 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2534 pcs Podatkovni list TE400B47RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.575" Dia x 11.102" L (40.00mm x 282.00mm) Serija TE, CGS
Odpornost 47 Ohms Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena 2-1879449-1
2-1879449-1-ND
A137821
TE400B47RJ-ND
delovna temperatura -25°C ~ 225°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 400W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound