TE500B12RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TE500B12RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE500B12RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 12 OHM 5% 500W
Podatkovni listi: TE500B12RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE500B12RJ
Številka dela TE500B12RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 12 OHM 5% 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2354 pcs Podatkovni list TE500B12RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm) Serija TE, CGS
Odpornost 12 Ohms Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena 1-1879450-4
1-1879450-4-ND
A137827
TE500B12RJ-ND
delovna temperatura -25°C ~ 225°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 12 Ohms ±5% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound