TE60B3R9J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE60B3R9J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 60W
Podatkovni listi: TE60B3R9J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE60B3R9J
Številka dela TE60B3R9J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8190 pcs Podatkovni list TE60B3R9J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.102" Dia x 4.016" L (28.00mm x 102.00mm) Serija TE, CGS
Odpornost 3.9 Ohms Moč (Watts) 60W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena 1879442-8
1879442-8-ND
A137954
TE60B3R9J-ND
delovna temperatura -25°C ~ 225°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 3.9 Ohms ±5% 60W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound