TE80B1R0J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TE80B1R0J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1 OHM 5% 80W
Podatkovni listi: TE80B1R0J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TE80B1R0J
Številka dela TE80B1R0J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 5% 80W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7415 pcs Podatkovni list TE80B1R0J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.102" Dia x 5.984" L (28.00mm x 152.00mm) Serija TE, CGS
Odpornost 1 Ohms Moč (Watts) 80W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena 1879443-1
1879443-1-ND
A138008
TE80B1R0J-ND
delovna temperatura -25°C ~ 225°C
Montažna funkcija Brackets Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±5% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound