THS1012RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS1012RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS1012RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 12 OHM 5% 10W
Podatkovni listi: 1.THS1012RJ.pdf2.THS1012RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS1012RJ
Številka dela THS1012RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 12 OHM 5% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78527 pcs Podatkovni list 1.THS1012RJ.pdf2.THS1012RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 12 Ohms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 2-1879073-2
2-1879073-2-ND
A131896
THS1012RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 12 Ohms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound