THS101R8J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS101R8J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS101R8J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 10W
Podatkovni listi: 1.THS101R8J.pdf2.THS101R8J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije THS101R8J
Številka dela THS101R8J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74640 pcs Podatkovni list 1.THS101R8J.pdf2.THS101R8J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 1.8 Ohms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1-1879073-2
1-1879073-2-ND
A131903
THS101R8J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.8 Ohms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound