THS102R2J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS102R2J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS102R2J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 10W
Podatkovni listi: 1.THS102R2J.pdf2.THS102R2J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS102R2J
Številka dela THS102R2J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78959 pcs Podatkovni list 1.THS102R2J.pdf2.THS102R2J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 2.2 Ohms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1-1879073-4
1-1879073-4-ND
A131910
THS102R2J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2 Ohms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound