THS10R33J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS10R33J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS10R33J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 10W
Podatkovni listi: 1.THS10R33J.pdf2.THS10R33J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije THS10R33J
Številka dela THS10R33J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68069 pcs Podatkovni list 1.THS10R33J.pdf2.THS10R33J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 330 mOhms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1879073-6
1879073-6-ND
A131935
THS10R33J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330 mOhms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound