THS15100RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS15100RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS15100RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 15W
Podatkovni listi: 1.THS15100RJ.pdf2.THS15100RJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS15100RJ
Številka dela THS15100RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69227 pcs Podatkovni list 1.THS15100RJ.pdf2.THS15100RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 2-1879074-8
2-1879074-8-ND
A131938
THS15100RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 15W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound