THS151R0J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS151R0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS151R0J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1 OHM 5% 15W
Podatkovni listi: 1.THS151R0J.pdf2.THS151R0J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS151R0J
Številka dela THS151R0J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 5% 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70371 pcs Podatkovni list 1.THS151R0J.pdf2.THS151R0J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 1 Ohms Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1879074-8
1879074-8-ND
A131946
THS151R0J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±5% 15W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound