THS25220RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS25220RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS25220RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 220 OHM 5% 25W
Podatkovni listi: 1.THS25220RJ.pdf2.THS25220RJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije THS25220RJ
Številka dela THS25220RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 220 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64445 pcs Podatkovni list 1.THS25220RJ.pdf2.THS25220RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 220 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 4-1879075-2
4-1879075-2-ND
A131993
THS25220RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 220 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound